Sprawdź najnowsze informacje na temat naszej reakcji na COVID-19 oraz jej znaczenia dla naszych pracowników i rekrutacji. Dowiedz się więcej

Skip Navigation

Visual Merchandiser/Dekorator (K/M) pełny etat

Kim jesteśmy?
Jesteśmy Primark – jedną z największych marek odzieżowych. Od ponad 50 lat oferujemy naszym Klientom najnowszą modę, kosmetyki i wyposażenie domu o najlepszym stosunku jakości do ceny zgodnie z hasłem: „Niesamowita Moda w Niesamowitych Cenach” (‘Amazing Fashion at Amazing Prices’). Nasz pierwszy sklep powstał w Dublinie w 1969 roku. Obecnie zatrudniamy ponad 79 000 osób w ponad 370 sklepach, w takich krajach jak Irlandia, Wielka Brytania, Hiszpania, Portugalia, Niemcy, Holandia, Belgia, Austria, Francja, Stany Zjednoczone, Włochy, Słowenia i stale się rozwijamy.
W tym roku otwieramy pierwszy sklep w Polsce- to bardzo ekscytujący moment dla nas, dla polskiego rynku i dla Ciebie!
Nasza kultura
Przez cały czas naszego rozwoju nigdy nie straciliśmy z oczu tego, co dla nas najważniejsze - Naszych Ludzi. Bycie częścią Zespołu Primark oznacza otoczenie przyjaznymi i wspierającymi współpracownikami. Nasi koledzy to prawdziwi gracze zespołowi z pasją do obsługi Klienta. Dzięki wsparciu swoich managerów, prężnie rozwijają się w naszym dynamicznym środowisku. Każdy dzień w naszych sklepach jest inny i niesie ze sobą mnóstwo wyzwań i satysfakcji. I to wszystko sprawia, że Primark to niesamowite miejsce do pracy!
W całej naszej działalności zakorzeniony jest szacunek i pełne zaangażowanie w zrównoważoną przyszłość. Więcej o naszych zasadach dotyczących Ludzi i Planety można przeczytać na naszej
stronie internetowej.
Jako Visual Merchandiser w Primark będziesz posiadał następujący zakres obowiązków:
Pokażesz naszym Klientom, jak niesamowite są tworzone przez nas kolekcje.
Utrzymasz standardy w całym sklepie, aby zapewnić naszym Klientom wspaniałe wrażenia podczas zakupów.
Zapewnisz nienaganną prezentację na wszystkich witrynach oraz inspirującą stylizację manekinów.
Możesz również wpływać na biznes stylizując sklep zgodnie z oczekiwaniami Klientow.
Do osiągnięcia sukcesu potrzebujesz:
Chęci zapewnienia wyjątkowego doświadczenia Klientowi poprzez fantastyczną prezentację produktu
Zainteresowania modą i trendami
Pozytywnego nastawienia
Elastyczności i determinacji
Chęci do nauki
Zaangażowania w pracę zespołową i umiejętności współpracy z przełożonymi
Benefity:
Umowa o pracę
Atrakcyjne wynagrodzenie
Prywatne ubezpieczenie medyczne
Karta sportowa
Ubezpieczenie na życie
Zniżka pracownicza
Międzynarodowe możliwości rozwoju
Informacja o ochronie prywatności
Jeśli zdecydujesz się ubiegać o to stanowisko, Primark Sklepy sp. z o.o. z siedzibą w Swarzędzu („Primark”) będzie przetwarzać Twoje dane osobowe przekazane w aplikacji do celów rekrutacji. Pełne informacje na temat sposobu przetwarzania danych osobowych przez Primark podczas etapu rekrutacji oraz możliwości skorzystania ze swoich praw w ramach rozporządzenia RODO, a mianowicie prawa dostępu do swoich danych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przenoszenia, prawa do niepodlegania automatycznemu podejmowaniu decyzji, a także prawa do sprzeciwu wobec przetwarzania danych są dostępne tutaj.
Jeśli zdecydujesz się ubiegać się o stanowisko wyłącznie w trybie offline (np. korzystając z tradycyjnej poczty lub osobiście), z przyjemnością przekażemy Ci papierową kopię Polityki prywatności podczas pierwszego możliwego kontaktu z Tobą.

Dowiedz się więcej o Primark

Brak ostatnio przeglądane oferty pracy.

OTRZYMUJ POWIADOMIENIA O OFERTACH PRACY

Jeżeli chcesz otrzymywać e-mailem powiadomienia o ofertach pracy w Primark, wypełnij poniższy formularz. Podane dane wykorzystamy jedynie, żeby informować Cię o przyszłych ofertach odpowiadającym Twoim preferencjom. Twoje dane nie będą wykorzystywane do wysyłania innego rodzaju wiadomości. Nie będą również sprzedawane osobom trzecim. Możesz wybrać dowolną liczbę kategorii i lokalizacji.

Jestem zainteresowany/-aWyszukaj według lokalizacji i wybierz jedną z listy propozycji. Na końcu, kliknij „Dodaj”, aby utworzyć powiadomienie o ofercie pracy.

  • Retail Assistants & Supervisors, Poznań, Województwo wielkopolskie, PolskaUsuń